UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

aha i sądzisz że to nie ich wina że okradają ludzi?Znam wielu którzy nie jeżdzą na wakacje a na ten browarek i fajki ledwo im starcza ale nie kradną. Dziwnie złodziei tłumaczysz


Anuluj