UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
aha i sądzisz że to nie ich wina że okradają ludzi?Znam wielu którzy nie jeżdzą na wakacje a na ten browarek i fajki ledwo im starcza ale nie kradną. Dziwnie złodziei tłumaczysz
aha i sądzisz że to nie ich wina że okradają ludzi?Znam wielu którzy nie jeżdzą na wakacje a na ten browarek i fajki ledwo im starcza ale nie kradną. Dziwnie złodziei tłumaczysz