UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

sadze ze gdyby ludzie w przypadku ci trzej panowie zarabiali tyle zeby im starczylo na papierosy browarek oplaty typu samochod mieszkanie itd i raz w roku wakacje nie szarpali by sie na taki zlom za pare groszy tylko by pracowali za uczciwa zaplate ktora by pozwolila egzystowac jak wyzej napisalem


Anuluj