voo : 5 lat temu (i jeszcze duzo wczesniej) juz byly u nas bociany...A pod Czestochowa..??? Watpie!XX
voo : 5 lat temu (i jeszcze duzo wczesniej) juz byly u nas bociany...A pod Czestochowa..??? Watpie!