UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Życzę tym, co oskarżają kierowcę karetki o umyślne spowodowanie wypadku, żeby musieli czekać na ich pomoc. Każda sekunda dłuży się jak godzina. Słyszysz sygnały. Już jadą. Zaraz będą. Uratują. A tu guzik. .. Czekają na światłach, bo przecież może się znaleźć kretyn, który nie widzi i nie słyszy. Inni słyszą i widzą. I czekają aż zespół ratunkowy przejedzie. Bo nie używa się sygnałów dla zabawy. Ale ten jeden akurat nie. I on jest niewinny przecież, bo miał zielone. A do tego doświadczony - dziewiętnastoletni kierowca - z tylko jednym mandatem za nieprzestrzeganie zasad ruchu. ..


Anuluj