UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Chodzi o to żeby się nie dać zapędzić w narożnik trolom. Wpis użytkownika OlimpiaE to ewidentna podpucha. Trolom tylko o to chodzi, poróżnić, podrażnić, skłócić. Proponuję wstrzemięźliwość w odpisywaniu.
Chodzi o to żeby się nie dać zapędzić w narożnik trolom. Wpis użytkownika OlimpiaE to ewidentna podpucha. Trolom tylko o to chodzi, poróżnić, podrażnić, skłócić. Proponuję wstrzemięźliwość w odpisywaniu.