UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Tzn ze ,,teoretycznie,, kierowca wjezdzajac na sygnale na skrzyzowanie automatycznie powinien byc przygotowany na to ze w każdej chwili wyjedzie mu samochód. Gluchy czy nie, a i debili nie brakuje na drogach..W konsekwencji straci pracę, poniesie wielkie koszty, a może straci życie. Co za perspektywa!Na miejscu takiego kierowcy chyba wolałabym poczekać grzecznie na światłach.