UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Kierowca hondy jest bez winy ponieważ wjechał na zielonym swietle-to kierowca karetki musi uwazac-wjezdzajac na czerwonym!!!Mimo ze ma teoretycznie pierszenstwo!!!Kierowca amator czyli z katB nie musi być okazem zdrowianp. ma słabszy słuch-może nie usłyszeć karetki lub nie wiedzieć z której strony nadjezdza!!! Sam miałem kiedyś taka sytuacje.

sprawiedliwy

Anuluj