UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
zwyklych biednych ludzi lapiecie osilki dzieki konfidentom a boicie sie wziasc za bogaczy okradajacych swoich pracownikow do roboty
zwyklych biednych ludzi lapiecie osilki dzieki konfidentom a boicie sie wziasc za bogaczy okradajacych swoich pracownikow do roboty