UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Na tym placu gdzie stoi obecnie kościół graliśmy w nogę. A dwaj chłopcy z Kieleckiej super grali na gitarach piosenki Czerwonych Gitar --- Dlaczego pada deszcz - 1 płyta więc rok 1965/66.No i jeszcze chodowcy gołębii. Było ich sporo. Pozdrawiam narożnik Kielecka/Olkuska
dawnotemu