UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Na tym placu gdzie stoi obecnie kościół graliśmy w nogę. A dwaj chłopcy z Kieleckiej super grali na gitarach piosenki Czerwonych Gitar --- Dlaczego pada deszcz - 1 płyta więc rok 1965/66.No i jeszcze chodowcy gołębii. Było ich sporo. Pozdrawiam narożnik Kielecka/Olkuska

dawnotemu

Anuluj