UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Witam ja też mieszkałam kiedyś na ul. Olkuskiej nazywaliśmy ją "kolonią", a do szkoły chodziłam do 14-stki na ul. Mielczarskiego. Na tej samej ul. Mielczarskiego jest przedszkole. Pozdrawiam
Witam ja też mieszkałam kiedyś na ul. Olkuskiej nazywaliśmy ją "kolonią", a do szkoły chodziłam do 14-stki na ul. Mielczarskiego. Na tej samej ul. Mielczarskiego jest przedszkole. Pozdrawiam