UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Witam ja też mieszkałam kiedyś na ul. Olkuskiej nazywaliśmy ją "kolonią", a do szkoły chodziłam do 14-stki na ul. Mielczarskiego. Na tej samej ul. Mielczarskiego jest przedszkole. Pozdrawiam


Anuluj