UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Piękna moja szkoła nr 14 mieści i zawsze mieściła się na ulicy Mielczarskiego, a na ulicy Kilińskiego nigdy jej nie było chyba że przez 40 lat życia czegoś nie zauważyłem. Hahaha!! Pozdrowienia dla całego Zatorza!!

Zatorzanin1975

Anuluj