UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Piękna moja szkoła nr 14 mieści i zawsze mieściła się na ulicy Mielczarskiego, a na ulicy Kilińskiego nigdy jej nie było chyba że przez 40 lat życia czegoś nie zauważyłem. Hahaha!! Pozdrowienia dla całego Zatorza!!
Zatorzanin1975