UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Mieszkałem na Kilińskiego 23 lata i podstawówki tam nie widziałem za to chodziłem przez 8 lat do 14 ale na lotniczą a później na mielczarskiego gdyż szkola była rozbita na 2 budynki
ziom z kilińskiego
Mieszkałem na Kilińskiego 23 lata i podstawówki tam nie widziałem za to chodziłem przez 8 lat do 14 ale na lotniczą a później na mielczarskiego gdyż szkola była rozbita na 2 budynki
ziom z kilińskiego