UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Mieszkałem na Kilińskiego 23 lata i podstawówki tam nie widziałem za to chodziłem przez 8 lat do 14 ale na lotniczą a później na mielczarskiego gdyż szkola była rozbita na 2 budynki

ziom z kilińskiego

Anuluj