UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Piekny zakatek miasta,wychowalem sie tam wraz z bracmi,jezdzilem tam blaszanym autkiem hehe,moj dziadek bral udzial w budowie tego kosciola,niestety coraz mniej osob zostalo ze starszego rocznika.Kurde tyle lat juz minelo a pamietam to jak dzis,az lezka sie zakrecila w oku gdy patrze teraz na swoje dzieci-sam nie dawno bylem taki maly!!Nauczmy sie kochac ludzi gdyz szybko odchodza!

wnuk z Olkuskiej

Anuluj