UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Skoro Ci, którzy byli wcześniej karani, nie wyciągnęli żadnych wniosków, to można ich spokojnie "zwrócić matce Ziemi", albo oddelegować do ciężkich prac o chlebie i wodzie do usranej śmierci, bo z nich i tak nic dobrego już nie będzie. Każdemu należy się druga szansa, Ci z niej nie skorzystali.


Anuluj