UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Skoro Ci, którzy byli wcześniej karani, nie wyciągnęli żadnych wniosków, to można ich spokojnie "zwrócić matce Ziemi", albo oddelegować do ciężkich prac o chlebie i wodzie do usranej śmierci, bo z nich i tak nic dobrego już nie będzie. Każdemu należy się druga szansa, Ci z niej nie skorzystali.