UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Na sybir tych skur. .. .li !!! W tym kraju chyba więzienia są za łagodne skoro tak bardzo chcą do nich wracać.
Na sybir tych skur. .. .li !!! W tym kraju chyba więzienia są za łagodne skoro tak bardzo chcą do nich wracać.