UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To chyba jakis zart hehehe widzialem dzis pana mariusza t. W galeri popijajacego sobie kawke w towarzystwie partnerki i znajomoych ... Facet kuty na cztery lapy!!!


Anuluj