UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A bezdomny to nie człowiek? Czy może wg prokuratury to pół człowiek i nie nalezy za jego zabicie zadać np: kary dozywocia lub 25 lat więzienia. Jak długo jeszcze wypity alkohol bedzie traktowany przez sady jako okolicznośc łagodząca wymiar kary? To powinien byc wręcz czynnik jeszcze bardziej obciażający oskarzonego. Ten gnój zafajdany dostanie 7 lat, a wyjdzie po 2-3 latach. I zabije nastepnego człowieka bo ktos kto nie ponosi adekwatnej kary do popełnionegop czynu uważa, że nawet jak zabije to 2-3 lata to niezbyt wysoki wyrok i mozna zaryzykowac nasteone zabójstwo. Oby następnym razem zatłukł np: syna tego prokuratora który go tak łagodnie traktuje. Ciekawe co wtedy ten prokurator bedzie czuł i jak sie zachowa

umpapa

Anuluj