UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Mamy chore prawo, niech coś z tym zrobią, ile matek zabiło swoje dzieci i ile z nich chodzi na wolności albo dostało w nawiasach. Przeciez w tym kraju jest coraz gorzej, coraz wiecej tych zabójstw!!! Może jakby wróciła kara smierci to by się jeden za drugim 10 razy zastanowili za nim kogoś by zabili

lusjanna

Anuluj