UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
a gdzie jest taka góra ?mieszkam w Egu od 40 lat i pierwsze słyszę że mamy górę taką to gdzies za kanałem?
a gdzie jest taka góra ?mieszkam w Egu od 40 lat i pierwsze słyszę że mamy górę taką to gdzies za kanałem?