UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

a dlaczego teren musi być wynajmowany? dlaczego miasto samo nie przejmie go i nie przejmie wpływów z uzytkowania przez narciarzy? wydaje mi się to bardzoej logiczne, niż walenie czynszu w kosmos. weźcie ten teren i działajcie na nim samodzielnie. owszem, nisze wpływy niż planowano (bo przecież nie wiadomo czy takie będą), ale za to stałe. to chyba wazniejsze?

gerronimo

Anuluj