UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Miasto powinno im dzierżawić za przysłowiową złotówkę, w naszych warunkach to biznes bardzo wątpliwy. A jednak przedsięwzięcie bardzo pożyteczne dla miasta i mieszkańców.
redrum
Miasto powinno im dzierżawić za przysłowiową złotówkę, w naszych warunkach to biznes bardzo wątpliwy. A jednak przedsięwzięcie bardzo pożyteczne dla miasta i mieszkańców.
redrum