UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Pisałem o tym wielokrotnie: największym wrogiem rozwoju Elbląga jest elbląska Rada Miejska która ustala zaporowe stawki za nieruchomości. Szerokim strumieniem dokładano do etatów MOSiRu w czasach co roku kradzionego silnika napędzającego wyrwirączkę a gdy pojawiła się firma kompetentna i na poziomie to od razu bandycki czynsz za dzierżawę bo miasto chce zarobić nawet na śniegu którego w Elblągu nie było. Hero.


Anuluj