UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Znaczy w końcu będzie można puścić obwodnicę przy Bażantarni a nie jak do tej pory planowano przez Bażantarnię?
Znaczy w końcu będzie można puścić obwodnicę przy Bażantarni a nie jak do tej pory planowano przez Bażantarnię?