UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Słonina tuż przed swoim odejściem wynajął ten teren za grosze i dopiero Grzesio Nowaczyk podniósł im stawki. Wychodzi na to, że w Elblągu trzeba być w dobrych układach z władzą, żeby móc prowadzić biznes na większą skalę.