UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Słonina tuż przed swoim odejściem wynajął ten teren za grosze i dopiero Grzesio Nowaczyk podniósł im stawki. Wychodzi na to, że w Elblągu trzeba być w dobrych układach z władzą, żeby móc prowadzić biznes na większą skalę.


Anuluj