UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ty o 22 to już pewnie dawno śpisz a kładziesz się z kurami. Babka wracała w weekend ćwoku i nic nikomu do tego. Jakby wracała z pociągu z dziećmi o 4rano to chyba byś się osr. ł z wrażenia. Godzina policyjna to w PRLu była.