UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Do "100tyś. rocznie" - Chyba nie do końca masz rację z tym zachodem. "Na zachodzie nikt nie tworzy dróg z kolizyjnym torem kolejowym" - i tu nie masz racji, bo takowe są. "w Niemczech są autobahny gdzie jedziesz ile fabryka dała" - rzeczywiście takie są z tym tylko, że jest ich coraz mniej a powiem wręcz takie odcinki zanikają ze względu na wprowadzanie ograniczeń. W Polsce głównie chodzi o przestrzeganie przepisów, których mało kto przestrzega. Wystarczy wyjechać na drogę i prawie od razu widzisz debili samobójców, że sam się zabije to pal licho, ale przeważnie jak zawsze przez takich giną niewinni ludzie. Polak nie lubi przestrzegać w ogóle przepisów, ale jak się coś stanie to winni są inni, ale nie on sam.

dobi

Anuluj