UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Czemu nie ma tu porad, które zachęcałyby do przepisowej jazdy !!! Dużo porad cwaniaczków, ale chyba nie o to tu chodzi a chodzi mianowicie o przestrzeganie przepisów, bo chyba są one po to, aby je przestrzegać. Załóżmy, że wszyscy nie będą niczego przestrzegać, czy sobie Ci piszący te głupie porady taki stan wyobrażają??? Poza tym w grę wchodzi najczęściej ludzkie życie i bezpieczeństwo innych użytkowników, takimi właśnie kategoriami powinniśmy się kierować a nie zachęcać do łamania przepisów, które zostały stworzone dla naszego wspólnego bezpieczeństwa.
potomamyprzepisy