UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A czemu ćpuni nie są karani?? Raz weźmie gówniarz i źle się po tym czuje to po co bierze drugi raz?? I nie ma co mówić że młode to głupie bo to chyba mózgu trzeba nie mieć. Jak się raz przypali żelazkiem to drugi raz się nie dotknie. I nie ma co porównywać do papierosów bo nikt po jednej czy dwóch fajkach jeszcze nie trafi do szpitala a już tym bardziej nie umarł. Jestem za karaniem też narkomanów!!!
AnaHana