UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

"Damski bokser" brzydzę się takimi jak ten 38-latek, który wyżywał się na kobiecie, ale ja wyznaję staromodne (mocherowe) zasady i takie zachowanie szczególnie uważam za niegodne (delikatnie mówiąc). Lecz wobec ogólnie panoszącej się poprawności politycznej czy jest jest jeszcze aktualne określenie "damski bokser"? Przecież niemal w każdej dziedzinie podkreśla się jak to kobiety lepsze są od mężczyzn, a już w tak zwanych filmach akcji kobiety leją facetów jak leci.

chin

Anuluj