UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
to jest juz tak obrzydliwe ze brak slow na ten niby wielki gank, do prawdziwej ganskterki to im jeszcze duzo brakuje i brakowalo boss ganksterki powinnien lezec na bermudach i pic drinki z parasolka a nie srac do kaczki taki z niego gankster ze dal sobie zmoczyc dupe to zolnierzyk powinien leb chronic swojemu wodzowi i terz tam lezec a nie na odwrot. wielka gangsterka dajcie zyc. skonczcie ten bajzel raz na zawsze i nie pokazujcie juz ludziom tego serialu bo to jest do znudzenia.
lottomito