UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

No tak takich to najlepiej zamknąć do paki a Ci co na prawdę mają grubo za uszami śmigają po Elblągu i wszyscy wiemy o kogo chodzi.


Anuluj