UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
No tak takich to najlepiej zamknąć do paki a Ci co na prawdę mają grubo za uszami śmigają po Elblągu i wszyscy wiemy o kogo chodzi.
No tak takich to najlepiej zamknąć do paki a Ci co na prawdę mają grubo za uszami śmigają po Elblągu i wszyscy wiemy o kogo chodzi.