UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ot elbląski sąd w całej krasie. Zamiast wydać konkretny wyrok po przesłuchaniu tego idioty i jego kolesi to bawi się z tą sprawą na koszt podatników. Chora sytuacja.


Anuluj