UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ot elbląski sąd w całej krasie. Zamiast wydać konkretny wyrok po przesłuchaniu tego idioty i jego kolesi to bawi się z tą sprawą na koszt podatników. Chora sytuacja.
Ot elbląski sąd w całej krasie. Zamiast wydać konkretny wyrok po przesłuchaniu tego idioty i jego kolesi to bawi się z tą sprawą na koszt podatników. Chora sytuacja.