UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie miał uprawnień. .a ci co maja uprawnienia to już z tego tytułu to anioły?. .. .. Zawiłości prawa, systemu i zwykłego pisania podań prawniczych to dopiero zasługuje na karę. .. .Nie znam człowieka, jeżeli nie wymuszał pieniędzy i robił dobra robotę bo, ,uniwersytetem, ,jego było życie to cześć i chwała, a że nie miał kasy fiskalnej i zgłoszonej działalności gospodarczej. .. .to jest to do naprawienia. Gorzej z zasiedziałymi prawnikami drącymi skórę z klientów.