UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jak był dobry i tani to tym lepiej bo prawnicy to hieny które zdzierają skórę z biednych. Brawo gościu i nie daj się temu pokręconemu systemowi prawnemu. Biedni są z Tobą !!!

przyszłyklient

Anuluj