UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dziwi i zdumiewa jak to możliwe, że ta grupa tak długo działała i nikt nic nie widział i nie wiedział zwłaszcza ci z ul. tysiąclecia? Parodii Końca nie widać tylko Elbląga i elblążan żal! Szkoda, że nie zabierają głosu ci co wiedzą wszystko kogo się boją i czego?
KAt.Na.Idiotów