UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
loloo- twoje porównanie złodzieja do mordercy jest bardziej zalosne niż twoje myslenie -skoro ci ludzie zerwali z przeszloscia od kilku lat zyja normalnie to jaki sens jest ich zamykac -co da pobyt w wiezieniu ze złodziejami -najprawdopodobniej dzięki tej karze wroca do złodziejstwa- karanie wiezieniem wtym wypadku jest niepotrzebne można zastosować inna kare
h......d