UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

loloo- twoje porównanie złodzieja do mordercy jest bardziej zalosne niż twoje myslenie -skoro ci ludzie zerwali z przeszloscia od kilku lat zyja normalnie to jaki sens jest ich zamykac -co da pobyt w wiezieniu ze złodziejami -najprawdopodobniej dzięki tej karze wroca do złodziejstwa- karanie wiezieniem wtym wypadku jest niepotrzebne można zastosować inna kare

h......d

Anuluj