UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
czy jedyne kary w polsce to odsiadka lub zawiasy ? jakoś sprawców cięzkich pobic, wielokrotnych zlodziei i wlamywaczy się tak intensywnie nie ściga i nie karze.
czy jedyne kary w polsce to odsiadka lub zawiasy ? jakoś sprawców cięzkich pobic, wielokrotnych zlodziei i wlamywaczy się tak intensywnie nie ściga i nie karze.