UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

czy jedyne kary w polsce to odsiadka lub zawiasy ? jakoś sprawców cięzkich pobic, wielokrotnych zlodziei i wlamywaczy się tak intensywnie nie ściga i nie karze.


Anuluj