UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Hejt to to zastosowała redakcja Portelu, w pierwszych dwóch zdaniach próbująca ośmieszyć podejrzanych, wyśmiewając ich stan zdrowia. Jak można na łamach głównej gazety internetowej w mieście w ten sposób wyśmiewać póki co niewinne osoby. Wg prawa nie są oni winni ponieważ wyrok nie zapadł. Jeśli nie mogli przyjść to znaczy że była to sprawa sądu i ich jako oskarżonych a nic do tego innym, którzy nic nie mają do powiedzenia w tej sprawie.
wujek