UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

czy godzina 13.45 lub 14.00 to nie za wczesna godzina ? chyba że nie jesteśmy katolickim narodem i nie trzeba nam oglądać filmów o wierze???

pracującakatoliczka

Anuluj