UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
czy godzina 13.45 lub 14.00 to nie za wczesna godzina ? chyba że nie jesteśmy katolickim narodem i nie trzeba nam oglądać filmów o wierze???
pracującakatoliczka
czy godzina 13.45 lub 14.00 to nie za wczesna godzina ? chyba że nie jesteśmy katolickim narodem i nie trzeba nam oglądać filmów o wierze???
pracującakatoliczka