UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

no w końcu jakaś porządna postawa sędziego. Najwyższy czas skończyć pobłażać przestępcom bo nieraz podejście sądów do bandziorów uwłacza porządnym obywatelom

AnaHana

Anuluj