UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jeszcze niech zlapia Niedzwiedzia z Kasprzaka wyszedl po 12 latach i znowu okrada mieszkania na Zawadzie
Jeszcze niech zlapia Niedzwiedzia z Kasprzaka wyszedl po 12 latach i znowu okrada mieszkania na Zawadzie