wedlug mnie chyba najgorsze zdjecie w pazdzierniku; a dalczego wygralo ? Coz gusta bywaja rozne...OveR
wedlug mnie chyba najgorsze zdjecie w pazdzierniku; a dalczego wygralo ? Coz gusta bywaja rozne...