UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jak można pisać, że oryginał jest lepszy skoro autor nie pokazał oryginału. Zdjęcie konkursowe i miniaturka to dwa odrębne ujęcia mimo, że jest to (prawdopodobnie) wspólne dla obu fotek miejsce. Fotka fajna.
Jak można pisać, że oryginał jest lepszy skoro autor nie pokazał oryginału. Zdjęcie konkursowe i miniaturka to dwa odrębne ujęcia mimo, że jest to (prawdopodobnie) wspólne dla obu fotek miejsce. Fotka fajna.