Zdjęcie bardzo fajne, ale tytuł beznadziejny. Mój tytuł tego zdjęcia "W stronę słońca" Ode mnie 6hawai
Zdjęcie bardzo fajne, ale tytuł beznadziejny. Mój tytuł tego zdjęcia "W stronę słońca" Ode mnie 6