UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Myślę, że za takie bezczelne przestępstwo miesiąc odsiadki przed dozorem byłby odrobinę sprawiedliwszy, ci co siedzą za kradzież batonika nie czuliby, ze w polsce jest beznadziejne prawo.


Anuluj