UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Myślę, że za takie bezczelne przestępstwo miesiąc odsiadki przed dozorem byłby odrobinę sprawiedliwszy, ci co siedzą za kradzież batonika nie czuliby, ze w polsce jest beznadziejne prawo.
Myślę, że za takie bezczelne przestępstwo miesiąc odsiadki przed dozorem byłby odrobinę sprawiedliwszy, ci co siedzą za kradzież batonika nie czuliby, ze w polsce jest beznadziejne prawo.