UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Przypominam bo jakoś policja nie upublicznia informacji że w ten ostatni weekend wakacji wychodzą na drogi ze wzmożoną siłą i parciem na wyrobienie jak największej ilości mandatów pod przykrywką "powroty". "Pozorne bezpieczeństwo, drapieżnik wie że potencjalnych ofiar będzie więcej więc wychodzi w takich momentach z ukrycia, będą tłuste premie" Wypadków i ofiar śmiertelnych będzie albo tyle samo co w tamtym roku albo co najbardziej prawdopodobne zdecydowanie więcej. Nie dajcie im się wykazać i nabijać statystyki, jedźcie przepisowo przynajmniej teraz w imię bezpieczeństwa oczywiście. Życzę kierowcom powodzenia i spokojnej jazdy a "łupieżcom drogowym" nagan za nie wykonanie nałożonych odgórnie norm mandatowych ze względu na brak okazji.

Kierowca.pojazdu,gąsienicowego

Anuluj