UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
potwierdzam, uwaga na oszustów w okolicach ul. Robotniczej, "miły" akwizytor obiecał babci obniżke na energie a w rzeczywistości podpisała nową umowę z "Green-GO", hańba. .. .. Na szczęście szybko mi to pokazała, przed upływem 14dni i moglam anulować jej tą umowę.