UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

no i co na to niezawisłe sądy prokuratura policja wstyd i hańba dla was bo nie potraficie postawić paragrafu mówiącego o przestępstwie oszustwa, przecież takii akwizytor działa z góry zaplanowanym zamiarem oszustwa i zadysponowaniem mienia nie korzystnym dla tych starszych ludzi, ale po co ich ścigać jak łatwiej zgarnąć amatorów batoników w markiecie, wstyd władzo.

dariuszchabetka

Anuluj