UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
26.08.2015,08:21 Słyszałem że pogranicznicy i straż leśna mają dostać drony do walki z bursztyniarzami i kłusownikami. Dni złodziei i niszczyciel lasu są już policzone. W nocy na podczerwieni będzie ich widać jak w dzień.