UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jeśli prezydent jedzie w piątek do Berlina, a kilka dni wcześniej dostaje cios w plecy ze strony polskiego ministra (. .. ) to wejście na niedobrą ścieżkę, która kilka lat temu doprowadziła nas do tego co stało się w Smoleńsku


Anuluj